2016

Beh pre labky

Začiatkom marca sa BK Tvrdošovce rozhodol svojou účasťou podporiť jedinečnú myšlienku - charitatívny beh Beh pre labky. 

Read more: Beh pre labky

ČSOB Bratislava Marathon - polmaratón

Dlhé hodiny a kilometre zimnej prípravy strávené v chlade, snehu a mrazoch mali priniesť svoje ovocie 3. apríla. Prvý aprílový víkend čakala BK Tvrdošovce ťažká skúška v podobe polmaratónskej trate na podujatí ČSOB Bratislava Marathon.

Read more: ČSOB Bratislava Marathon - polmaratón

Beh Galantou

Beh Galantou - Beh oslobodenia, významné a tradičné športového podujatia v Galante, sa nezaobišiel ani bez účasti BK Tvrdošovce. No nebola to Martina, ba ani Dárius, kto hájil BK Tvrdošovce na tomto behu.

Read more: Beh Galantou

Noční běh pro Světlušku v Brne

Nebeháme len preto, aby sme zabehli čo najviac kilometrov alebo aby sme si vylepšovali osobné rekordy. Beháme aj vtedy, keď je možnosť podporiť charitatívnu myšlienku, či už na Slovensku alebo i v susedných Čechách.

Read more: Noční běh pro Světlušku v Brne

PomléRun v Šamoríne

S teplom o preteky! Aj tak sa dá nazvať nedeľňajší beh v Šamoríne. Pomlé run 2016, bol názov pre beh, ktorého sa zúčastnil najmladší a najčerstvejší člen BK Tvrdošovce, Peter Csányi. 

Read more: PomléRun v Šamoríne

Wings for life v Bratislave

S teplom o preteky 2. Tak by sa dal nazvať aj druhý nedeľňajší beh, keďže 8. mája sme mali zastúpenie nielen v Šamoríne na Pomlé run-e ale i v Bratislave na jedinečnom charitatívno-pretekárskom behu Wings For Life.

Read more: Wings for life v Bratislave

Run & Fun v Bratislave

U nás, v bežeckom klube, máme skúsenosti už fakt s rôznymi druhmi pretekov. Pretekali sme v teplotách pod nulou, bežali sme i do kopca, skoro ráno alebo i večer na Night rune a nie je nám cudzie ani plazenie sa v blate. Predsa sa ale ešte našlo dačo, s čím sme doteraz nemali skúsenosť. 

Read more: Run & Fun v Bratislave

Beh zdravia v Čiernej Vode

Ťažko sa hľadajú slová, ktoré by vhodne opísali "ťaženie" nášho Bežeckého klubu Tvrdošovce. Nestáva sa často, že sa nám vracajú domov s pódiovými umiestneniami. 

Read more: Beh zdravia v Čiernej Vode

Beh v Horných Salibách

Bežecký klub Tvrdošovce neleňošil ani tretí víkend za sebou. Tentoraz to boli preteky v Horných Salibách. Opäť to boli rýchle preteky, opäť bolo riadne horúco, opäť preteky na 3 km a ... opäť priniesli domov cenné pódium! 

Read more: Beh v Horných Salibách

FA Donovaly Night Run

Prelom mesiacov júl/august je pre BK Tvrdošovce vždy plný očakávaní. Nie náhodou! Je to obdobie kedy sa koná 6,5 km dlhý FA Donovaly Night Run v kopcovitom teréne. 

Read more: FA Donovaly Night Run

Svätoštefanský beh

Bežecký klub Tvrdošovce čakal 1. augusta veľmi zaujímavý a bežecky nabitý víkend. V ten deň sa uskutočnili dva behy - FA Extreme Run a FA Donovaly Night Run. 

Read more: Svätoštefanský beh

Cestný beh Trhová Hradská – Horné Mýto – Ohrady

Bežecký klub Tvrdošovce mal za sebou aktívny víkend! Pretekov sa zúčastnili aj v sobotu aj v nedeľu. V sobotu sa Dárius a Martina zúčastnili 5. cestného behu Trhová Hradská-Horné Mýto-Ohrady. Na výber bola 3 km alebo 10 km trať. Obaja sa zúčastnili kratšieho behu.

Read more: Cestný beh Trhová Hradská – Horné Mýto – Ohrady

Beh dojčiacich žien - Hodský minikros

Druhá polovica víkendu pokračovala v nedeľu, tentoraz už len s Martinou. Martina sa zúčastnila svojho prvého krosového behu - Beh dojčiacich žien - Hodský minikros. Jednalo sa o krosový beh s dĺžkou 4,5 km.

Read more: Beh dojčiacich žien - Hodský minikros

Grand Prix Cabaj Čápor

Nebehá len mužská časť BK Tvrdošovce, ani Martina Benková Markovičová neleňoší a behá. Tento víkend Martina zavítala na krosové preteky do Cabaj Čáporu.

Read more: Grand Prix Cabaj Čápor

Šurianska desiatka

Bežecký klub Tvrdošovce (BKT) sa už pomaly pripravuje na koniec pretekárskej sezóny, no včerajšie počasie priam lákalo na pretekanie a nevedeli sme odolať. Tentokrát sme však išli v trocha nezvyčajnej a veľmi mladej zostave!

Read more: Šurianska desiatka